Přefuková píšťala koncovka

V prodeji plastové koncovky v ladění G,F, D, C, A

Cena za 1 kus: 380 Kč

Poštovné a balné 190-230 Kč (dle množství píšťal v zásilce, jde opravdu o reálný tarif pošty pro dlouhé zásilky)

www.drmag.cz

Objednávka:

Při zájmu o nákup pište objednávku na adresu: hlascentrum@seznam.cz

V objednávce prosím napište úplnou doručovací adresu. V případě potřeby vystavení faktury napište i potřebné fakturační údaje. Nástroje budou doručeny poštou po úhradě nákupu převodem na náš účet.

O nástrojích:

Nástroje jsou zhotoveny s ohledem na použití v rehabilitaci dechu, hlasu, řeči i polykání. Základním předpokladem takového využití je schopnost nástroje hrát plným a čistým tónem ve všech jeho polohách od nejhlubší po vysoké. Pro hudební použití nástroje velice dobře reagují na úplné nebo částečné zavření konce na změnu tónu

Použité materiály jsou zdravotně nezávadné (plastové trubky určené pro vedení pitné vody ), nástroj lze bez potíží omýt jarovou vodu, konce nástroje snášejí běžné dezinfekční prostředky na ošetření povrchů, dle platných hygienických norem pro zdravotnická zařízení.

Nástroje i další rehabilitační pomůcky pro nás zhotovuje náš mistr pišťalář:

Manuál pro použití nástroje:  koncovky-manual.docx

 Využití přefukové píšťaly koncovky při rehabilitaci poruch hlasu a řeči

Technika byla prvně představena MUDr. Kučerou na workshopu v rámci The 10th Pan European Voice Conference PEVOC v roce 2013. V současné době s touto technikou pracují a u nás vyrobené píšťaly používají  například: Rehabilitační oddělení nemocnice Na Homolce v Praze, Sanatoria AquaKlim Klimkovice,  Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé Košumberk, Základní škola a mateřská škola logopedická v Libereci, ambulatní zařízení LOGOFON v Olomouci, ORL klinika FN HK, ORL klinika v Pardubicích, logopedická ambulance zdravotnického zařízení ORL Betka s.r.o v Praze atd.